Огляд новинки від JBL

Стильна колонка JBL Go 3 - неперевершена якість за доступною ціною.

 

JBL запускає третє покоління своєї Bluetooth-колонки початкового рівня Go. Завдяки численним поліпшенням і оновленим зовнішнім виглядом, вона доступна в восьми кольорах: класичний чорний, червоний, синій, камуфляжний, рожевий, синій і рожевий, зелений і білий.

 

 

Ультракомпактний динамік оснащений стандартом Bluetooth 5.1, водо- і пилезащіщен за стандартом IP67. Зарядка дуже сучасна, через USB-C. У комплект JBL входить зарядний кабель, але немає зарядного пристрою - проявляється доступна ціна.

 

Дізнатися вартість і замовити можна за посиланням:

Акустична система JBL Go 3 Black
Акустична система JBL Go 3 Red
Акустична система JBL Go 3 Green
Акустична система JBL Go 3 Blue
Акустична система JBL Go 3 Blue Coral
Акустична система JBL Go 3 Pink
Акустична система JBL Go 3 Squad
Акустична система JBL Go 3 White

Вбудований акумулятор дає можливість до п'яти годин відтворення, що не так вже й багато, але цілком нормально для такої маленької колонки і для такого цінового діапазону. Також нормально, що на борту немає гучного зв'язку. JBL воліла вкладати більше коштів в акустику відтворення музики.

Відмінно - по-іншому і не скажеш - якість матеріалів і виконання вдалося значно поліпшити в порівнянні з вже доволі популярною Go 2.

Якщо ви встановите Go 3, вона буде надійно стояти практично на будь-якій поверхні - завдяки гумовим розпіркам.Міцна сітчаста тканина оточує динамік без рамки - на наш погляд - це просто шик. Настільки ж міцна петля полегшує транспортування. У типовому стилі JBL елементи управління знаходяться нагорі (регулятор гучності плюс кнопка відтворення, хороша чіткість натискання).

 

 

Продуктивність теж непогана, 4,2 Вт звучить не так багато. Однак, як показує практика, цього значення цілком достатньо для прослуховування музики на пляжі або в парку.Особливо приємно, що в порівнянні зі своїм прямим попередником, Go 3 краще підкреслює голоса і більш точно їх відтворює у всьому частотному діапазоні. Звичайно, ви ніколи не повинні ігнорувати ціновий діапазон, в якому знаходиться Go 3. Але якщо прийняти це до уваги, маленький динамік Go 3 працює дійсно добре і значно краще, ніж у багатьох компактних конкурентів. Тут відстають навіть більші динаміки.

Go 3 доводить нам, що вона може грати бездоганно і видавати досить реалістичний і детальний звук JBL Pro Sound з потужними басами навіть при невеликих розмірах корпусу. У невеликому приміщенні або, звичайно, при мобільному використанні вона може повністю проявити свої якості, ви можете з легкістю стояти на відстані двох метрів, і звук все одно не буде губитися.


Компактна, чудово продумана і неймовірно потужна: портативна колонка JBL Go 3 створена для тих, хто не бажає розлучатися з улюбленою музикою ні на секунду.


1333 27.10.2020
Пов'язані товари